hydrapower Amerikan cilt bakımı

 

HydrapowerAmerikan Cilt Bakımı

HydraPower ablatif olmayan cilt yenileme işlemini yeni bir boyuta taşımakta üstelik Foto Rejuvenasyon işleminden iki seviye daha yukarıda. Amerika'nın önde gelen doktorları tarafından yapılan klinik çalışmalarda Hydrafacial'ın diğer bir çok cilt yenileme yöntemlerine göre daha iyi sonuçlar verdiğini göstermiştir.
4 Teknoloji bir arada;
• Vortex - Cleansing
• Hydropeel Exfoliation
• Vortex - Extraction
• Vortex - Fusion
İşlem sonrası anında ortaya çıkan pozitif sonuçlar. Her cilt tipinde etkin. Yağlı, Bronz, İnce, Hassas ve yaşlanmış olan genel cilt sağlığının artmasını sağlar. Müşteri memnuniyetini arttırıp seanslara düzenli gelinmesini sağlar. Güneş hasarları ve lekeleri, cilt renk düzensizlikleri, hyperpigmentasyon kırışıklar ve çizgiler kuru ve nemsiz cilt, yağlı/tıkalı gözenekler ve gözenek büyüklüğü tedavilerinde mükemmel sonuçlar verir.

Ürünler
Room Image

HydraPower Nedir?

İnce Çizgiler + Kırışıklıklar
Elastikiyet ve Tonus Kaybı
Siyah Noktalar + Yağlı, Akneli Ciltler
Güneş Lekeleri
Total Cilt Bakımı
Cilt Tonu Düzensizlikleri + Cilt Canlandırma
Genişlemiş, Tıkalı Gözenekler


HydraPacks Gold Ürünler

Uygulamada kullanılan tüm ürünler üretici firmanın Wellness Araştırma Departmanı tarafından uzun süren AR-GE çalışmaları sonucunda titizlikle geliştirilmiştir. Uygulama ürünleri ve günlük devam ürünleri antioksidan, peptit, aydınlatıcı ajanlar ve cilde yararlı asit bileşenleri içerir.

Ürünler
Room Image

HydraPacks GoldAsit Ürünleri

Derinin sağlıklı görünümünü desteklemek için düzenli olarak peeling önerilmektedir. HydraPower® uygulamalarının içeriğinde mevcut olan glikolik, salisilik ve laktik asitler ile cildi ölü hücrelerden arındırarak, tıkalı gözeneklerin açılmasına yardımcı olur.

Beta HD Gold
Antiox+ Gold
Pure Plus Gold
Antiv3 Gold
GLYSAL (7,5 - 15 - 30), Dermabuilder
Ürünler İçin

Room Image